Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Color
hy: Գույն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
