Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Format
mr: रचना

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Color
mr: रंग
