Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Color
ne: रंग

en: Machine name
ne: मशीन नाम
