Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Habilitado

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Format
pt: Formato

en: Path
pt: Caminho

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Paths
pt: Endereços

en: Color
pt: Cor

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: User Role Tracking
pt: Rastreamento de Papéis de Usuários

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Colour
pt: Cor

en: %name: may not be longer than @max characters.
pt: %name: não pode ser maior que @max caracteres.

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
