Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Paths
sk: Cesty

en: Color
sk: Farba

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: User Role Tracking
sk: Sledovanie kategórii používateľov

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
