Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Path
sv: Sökväg

en: Statistics
sv: Statistik

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Color
sv: Färg

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.
