Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Path
ta: பா​தை

en: Color
ta: நிறம்
