Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Color
ur: رنگ
