Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
