Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Paths
ca: Camins

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Colour
ca: Color

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
