Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Format
el: Μορφή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Color
el: Χρώμα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.
