Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Format
eu: Formatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Color
eu: Kolore

en: Machine name
eu: Makinaren izena
