Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Format
fi: Muoto

en: Path
fi: Polku

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Paths
fi: Polut

en: Color
fi: Väri

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.
