Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Format
he: פורמט

en: Path
he: מיקום

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Color
he: צבע

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה
