Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Language
hi: भाषा

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Format
hi: प्रारूप

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Color
hi: रंग

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?
