Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Language
id: Bahasa

en: Enabled
id: Aktif

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Path
id: Jalur

en: Statistics
id: Statistik

en: Color
id: Warna

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: %name: may not be longer than @max characters.
id: %name: tidak boleh lebih panjang dari @max karakter.
