Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Format
is: Stílsnið

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Paths
is: Slóðir

en: Color
is: Litur

en: Colour
is: Litur
