Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: Enabled
ja: 有効

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Format
ja: フォーマット

en: Path
ja: パス

en: Statistics
ja: 統計

en: Paths
ja: パス

en: Color
ja: 色

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: %name: may not be longer than @max characters.
ja: %name: @max 文字よりも長くすることはできません。
