Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Format
ku: فۆرمات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Statistics
ku: ئامار

en: Color
ku: ڕه‌نگ
