Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Format
lt: Formatas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Paths
lt: Keliai

en: Color
lt: Spalva

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?
