Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Statistics
mn: Статистик

en: Paths
mn: Замууд

en: Color
mn: Өнгө

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
