Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Color
my: အရောင်
