Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: No
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Format
os: Формат

en: Path
os: Фæндаг
