Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Path
pl: Ścieżka

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Color
pl: Kolor

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.
