Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Path
ro: Cale

en: Statistics
ro: Statistici

en: Color
ro: Culoare

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: %name: may not be longer than @max characters.
ro: %name: nu poate fi mai lung de @max caractere.
