Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Path
ta: பாதை

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Color
ta: நிறம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
