Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Format
th: รูปแบบ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Statistics
th: สถิติ

en: Color
th: สี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
