Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Format
uk: Формат

en: Path
uk: Шлях

en: Statistics
uk: Статистика

en: Paths
uk: Шляхи

en: Color
uk: Колір

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: User Role Tracking
uk: Відстеження користувацьких ролей

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Colour
uk: Колір

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
