Google Analytics (4.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
