Google Analytics (4.0.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Statistics
af: Statistieke

en: type
af: tipe

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Index
af: Indeks
