Google Analytics (4.0.0) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: type
gu: પ્રકાર

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: About
gu: વિશે

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
