Google Analytics (4.0.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Statistics
sq: Statistikat

en: type
sq: lloji

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: Users
sq: Përdorues

en: About
sq: Informacione

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sq: @module (<span class="admin-enabled">aktivizuar</span>)

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
