Google Analytics (4.0.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام
