Google Analytics (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Value
sk: Hodnota

en: Settings
sk: Nastavenia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Message type
sk: Typ správy

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Dimension
sk: Rozmery

en: Messages
sk: Správy

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Create field
sk: Vytvoriť pole

en: About
sk: Informácie o

en: Domains
sk: Domény

en: Metric
sk: Metrický

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-enabled">povolený</SPAN>)

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Uses
sk: Používa

en: opt-in or out of tracking
sk: pristúpiť alebo nepristúpiť na sledovanie

en: Add tracking for specific roles
sk: Pridať sledovanie pre konkrétne kategórie

en: Track translation sets as one unit
sk: Prehľadávať sadu prekladov ako jeden celok

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
sk: Ak je príspevok časťou sady prekladu, zaznamenajú sa miesto neho štatistiky z východzieho príspevku. To umožňuje spracovať celú sadu prekladov ako jeden celok.

en: Track internal search
sk: Sledovať vnútorné vyhľadávanie

en: Custom JavaScript code
sk: Vlastný JavaScript kód

en: Code snippet (before)
sk: Kód pridaný pred

en: Code snippet (after)
sk: Kód pridaný za

en: Do not add the tracker code provided by Google into the javascript code snippets! This module already builds the tracker code based on your Google Analytics account number and settings.
sk: Do svojho javascript kódu už nepridávajte sledovací kód od Google! Tento modul už zostavený tak aby použil sledovací kód, používajúci vaše konto Google Analytics a vaše nastavenia.

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
sk: nevkladajte značku &lt;script&gt;. do javascript kódu.

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
sk: Používatelia sú štandardne sledovaní, môžte však sledovanie zrušiť.

en: Enable user tracking
sk: Povoliť sledovanie používateľov

en: Google Analytics module
sk: Modul Google Analytics

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený PHP kód, vkladajte kód medzi značky  %php. Zoberte na vedomie, že pri vložení chybného kódu PHP sa môžu stať vaše stránky nefunkčnými.

en: Not customizable
sk: Neprispôsobiteľný

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
sk: Toto pole je vypnuté pretože nemáte dostatočné práva na jeho zmenu.
