Google Analytics (8.x-2.3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Value
bs: Vrijednost

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Statistics
bs: Statistika

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Messages
bs: Poruke

en: Privacy
bs: Privatnost
