Google Analytics (8.x-2.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Value
ur: قیمت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Roles
ur: رولز
