Google Analytics (8.x-3.0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Value
az: Qiymət

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Statistics
az: Statistika

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Messages
az: Mesajlar

en: Index
az: İndeks

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Parameter
az: Parametr

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Status message
az: Status mesajı

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
