Google Analytics Counter (4.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Settings
be: Налады

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Block
be: Блок

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Today
be: Сёння

en: Yesterday
be: Учора

en: Date range
be: Дыяпазон даты

en: nodes
be: матар'ялы

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Caches cleared.
be: Вычысціць кэш.
