Google Analytics Counter (4.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Settings
he: הגדרות

en: Last month
he: בחודש האחרון

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Block
he: בלוק

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: Authentication
he: הזדהות

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: nodes
he: פריטי תוכן (nodes)

en: Last year
he: בשנה האחרונה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Caches cleared.
he: המטמונים נוקו.

en: Last run: %time ago.
he: ריצה אחרונה לפני : %time.
