Google Analytics Counter (4.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Settings
ro: Setări

en: Last month
ro: Ultima lună

en: Statistics
ro: Statistici

en: Block
ro: Bloc

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Today
ro: Azi

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Date range
ro: Interval dată

en: nodes
ro: noduri

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Last 30 days
ro: Ultimele 30 zile

en: Caches cleared.
ro: Datele din cache au fost șterse.

en: Last 7 days
ro: Ultimele 7 zile

en: Last run: %time ago.
ro: Ultima rulare: %time în urmă.
