Google Analytics Counter (4.0.0-alpha5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Statistics
th: สถิติ

en: Dimension
th: มิติ

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Caches cleared.
th: ล้างแคชแล้ว
