Google Analytics Counter (4.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Settings
gl: Axustes

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Block
gl: Bloque

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Today
gl: Hoxe

en: Authentication
gl: Autenticación

en: nodes
gl: nodos

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Caches cleared.
gl: As caches foron limpadas.

en: Last run: %time ago.
gl: Última execución: fai %time.
