Google Analytics Counter (4.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Settings
pt: Configurações

en: Note:
pt: Nota:

en: Last month
pt: Último mês

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Block
pt: Bloco

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Dimension
pt: Dimensão

en: Today
pt: Hoje

en: Yesterday
pt: Ontem

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Date range
pt: Intervalo de datas

en: Metric
pt: Metrico

en: Last week
pt: Semana passada

en: Last year
pt: Ano passado

en: Dashboard
pt: Painel

en: Last 30 days
pt: Últimos 30 Dias

en: Caches cleared.
pt: Todos os caches foram limpos.

en: Configure Google Analytics Counter module
pt: Configurar o módulo Google Analytics Counter

en: Last 7 days
pt: Últimos 7 dias

en: Last run: %time ago.
pt: Última execução: %time atrás.
