Google Analytics Counter (4.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Settings
uk: Налаштування

en: Note:
uk: Примітка:

en: Last month
uk: Останній місяць

en: Statistics
uk: Статистика

en: Block
uk: Блок

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Dimension
uk: Розмір

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Date range
uk: Період часу

en: nodes
uk: матеріали

en: Metric
uk: Метрична

en: Last week
uk: Останній тиждень

en: Last year
uk: Останній рік

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Last 30 days
uk: Попередні 30 днів

en: Caches cleared.
uk: Кеші очищено.

en: Pageviews
uk: Перегляди сторінок

en: Last run: %time ago.
uk: Останній запуск: %time тому.
