Google Analytics Counter (4.0.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Block
sk: Blok

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Dimension
sk: Rozmery

en: Today
sk: Dnes

en: Authentication
sk: Overenie

en: nodes
sk: obsahy

en: Metric
sk: Metrický

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Caches cleared.
sk: Vyrovnávacia pamäť bola vyprázdnená.
