Google Analytics Counter (4.0.3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Last month
ca: Darrer mes

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Block
ca: Bloc

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Date range
ca: Interval de dates

en: Metric
ca: Mètric

en: Last week
ca: Darrera setmana

en: Last year
ca: Any passat

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Caches cleared.
ca: Memòries cau netejades.

en: Last run: %time ago.
ca: Darrera execució: fa %time.
