Google Analytics Counter (4.0.3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Settings
pt: Definições

en: Note:
pt: Nota:

en: Last month
pt: No mês passado

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Today
pt: Hoje

en: Yesterday
pt: Ontem

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Date range
pt: Intervalo das datas

en: nodes
pt: nós

en: Last week
pt: Na semana passada

en: Last year
pt: No ano passado

en: Dashboard
pt: Painel de controlo

en: Last 30 days
pt: Últimos 30 dias

en: Caches cleared.
pt: As caches foram limpas.

en: Last 7 days
pt: Últimos 7 dias

en: Last run: %time ago.
pt: Última execução: %time atrás.
