Google Analytics Counter (4.0.5) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Settings
da: Indstillinger

en: Last month
da: Seneste måned

en: Statistics
da: Statistik

en: Block
da: Blok

en: Today
da: I dag

en: Yesterday
da: I går

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Date range
da: Datointerval

en: nodes
da: indholdselementer

en: Metric
da: Metrisk

en: Last week
da: Seneste uge

en: Last year
da: Seneste år

en: Caches cleared.
da: Cacher tømt.

en: Google Analytics Counter
da: Google Analytics tæller

en: Configure Google Analytics Counter module
da: Konfigurér Google Analytics Counter modul

en: Pageviews
da: Sidevisninger

en: Last run: %time ago.
da: Sidst kørt: %time siden.
