Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha15) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Block
ur: بلاک
