Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha16) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Block
eo: Bloko

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
